FOX Телевизор 32 DLE 188 - КУПИ НА РАТИ
,

FOX Телевизор 32 DLE 188

FOX
4 Продажби

 • 1366х768 HD Ready
 • Големина на екран 32”
 • Android
 • HDMI x 3; VGA; USB; Cl+ ATV/DTV-T/C/T2
 • Поддржува споделување на екран од мобилен телефон
 • Можност за контрола преку мобилен телефон
 • Меморија 8 GB RAM 1GB
 • Интегриран Wi-Fi
 • Време на чекање: 8ms
 • Звучници: 2 x 10W
 • Мени: Српско
 • Агол на Гледање: 178°
 • Тежина 4кг
 • Гаранција 3 години
  Бесплатна достава

9,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница