Фритеза Adler АД 4906 - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , , ,

Фритеза Adler АД 4906

ADLER

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,290ден 4,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Tоплинскои изолирано куќиште
Сад со капацитет од 2,5л
Моќност:1800 W
Пилот светло
Отстранлив сад за пржење
Термостат
Филтер
Копче за отварање на капакот

Бренд

Продавница