Фритеза Camry CR 4909 - КУПИ НА РАТИ
-43%
, , , , ,

Фритеза Camry CR 4909

Camry

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 2,240ден 3,949ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност:2000W

Сад со капацитет од 3л

Tоплинскои изолирано куќиште

Пилот светло

Отстранливи сад за пржење и грејач

Термостат до 190С

Бренд

Продавница