Фрижидер Beko RCNA 406 E 30 ZXB - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Фрижидер Beko RCNA 406 E 30 ZXB

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 31,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа:A++

NeoFrost

Капацитет на фрижидерот: 253L

Капацитет на замрзнувачот: 109L

Капацитет на замрзнување: 5kg/24h

Потрошувачка на енергија дневно: 0.773 kWh

Потрошувачка на енергија годишно: 282kWh

Ниво на бучава: 40dB

Димензии: 203 x 60 x 66 cm

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X