Фрижидер Favorit RF263 W - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Фрижидер Favorit RF263 W

Favorit
1 Продажби

– димензии В/Ш/Д: 144/54/57 cm
– бруто/нето волумен: 216/213 L
– ладилник/замрзнувач нето волумен: 171/42 L
– Енергетска класа: А+
– Гас: R600
– боја: бела
– изменливи врати
– регулирачки ногарки
– прилагодувачки стаклени полици
– ниво на бучавост: 41 dB

Бесплатна Достава

13,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница