Фрижидер Gorenje NRK6192AW4 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Фрижидер Gorenje NRK6192AW4

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 28,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

A++ енергетска класа

SpaceBox – голема фиока за замрзнување 38 л

3 фиоки

Бучност 38dB

Димензии (ВxШxД): 185 x 60 x 59.2 cm

Бренд

Продавница