Фрижидер Gorenje RF 4141 PS4 - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , , ,

Фрижидер Gorenje RF 4141 PS4

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,340ден 19,090ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A+

Врата: Емајлиран челик

Компресор: 1

Вкупен бруто/нето капацитет: 207 / 205 l

Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 166 / 164 l

Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 41 / 41 l

Капацитет на замрзнување: 2 kg/24h

Издржливост при прекин на електрична енергија: 24 h

ЛЕД осветлување

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,60 kWh

Бучност: 40 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 58 × 148,5 × 56,7 cm

Нето тежина на апаратот: 39 kg

Бруто тежина на апаратот: 42,5 kg

Бренд

Продавница