Фрижидер Gorenje RF4141ANW - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Фрижидер Gorenje RF4141ANW

Gorenje
Нема инфо.

Енергетска класа: A+
Бруто капацитет: 210 l
Тип на апарат: Самостоен
Димензии (ШxВxД): 55 × 143 × 55 cm

13,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница