Комбиниран фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BF - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Комбиниран фрижидер KONCAR HL1A 54 262.BF

Končar
2 Продажби

Енергетска класа: А
Боја: Бела
Замрзнувачки дел горе
3 години гаранција
Комбиниран фрижидер
Бела боја
Вкупна корисна запремина 227 л
Разладувачки дел: 187 l
Комора: 40 l
Капацитет на замрзнување 2kg/24h
Потрошувачка на енергија kWh/годишно: 226
Климатска класа: N
Еколошки гас : R600a
Бучност: 41 dB (re 1 pW)
Енергетска класа: А
Димензии (VxŠxD): 144x54x60 cm

14,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница