Фрижидер TESLA RB5101FHX - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Фрижидер TESLA RB5101FHX

Tesla
6 Продажби

Енергетска класа A+
Капацитет на замрзнување (kg/24h) 10
Број на фиоки во замрзнувач 2
Запремнина на фрижидерот 341
Запремнина на замрзнувачот 177
Ниво на бучава 42
Боја Инокс
Димензии (mm) 900 x 1770 x 700
Гаранција 5 години
Бесплатна достава

42,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница