Фрижидер Vox KG 2500F - КУПИ НА РАТИ
-4%
, , , ,

Фрижидер Vox KG 2500F

Vox

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,499ден 13,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Нето капацитет на уредот 213 л

Капацитет на замрзнување 2,6 кг

Класа на енергија F

Ниво на бучава 41 dB

Потрошена енергија (kWh/години) 222 kWh

Висина на фрижидерот 145 0mm

Ширина на фрижидерот 540 mm

Длабочина на фрижидерот 570 mm

Вкупна тежина 42 кг

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks