Телевизор Fuego 65ELU610 ANDT, 65" AndroidTV, WiFi,4k UHD LED Smart - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Fuego 65ELU610 ANDT, 65″ AndroidTV, WiFi,4k UHD LED Smart

Fuego

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 39,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

65″ (165cm) 4K Ultra HD SMART LED TV

Резолуција:(3840 х 2160)

Surround sound

Netflix,Netflix4k

AndroidTV

Clear Resolution Enhancer

PAL,SECAM

HDMI,USB,RF,SCART

DVB-T2/C

Вграден Wi-Fi

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X