Galaxy Watch4 Classic (46mm) black - КУПИ НА РАТИ
, ,

Galaxy Watch4 Classic (46mm) black


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 26,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензија: 45.5 x 45.5 x 11.0 mm

Резолуција: 450 x 450

Процесор: Dual-Core 1.18 GHz

Меморија: 16 GB / 1.5 GB

BT v5.0, Wi-Fi

Батерија: 361 mAh

Бесплатна испорака