Камера GoPro Hero 10 black - КУПИ НА РАТИ
, ,

Камера GoPro Hero 10 black

GoPro

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 41,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Вклучува бесплатна SD-картичка и батерија на полнење

Целосно новиот GP2 процесор го прави ова најмоќниот GoPro досега

Нереална резолуција на видео 5.3 K 60 + 4K 120 + фотографии од 23 мегапиксели

Напредна видео стабилизација HyperSmooth 4.0

Водоотпорен до 33 стапки + изграден цврст

Автоматски прикачувајте снимки на облакот при полнење

TimeWarp 3.0, 8X Slo-Mo + тони други функции за да ја прикачите секоја слика

Компатибилен со апликацијата Quik

Компатибилен со над 30 држачи + додатоци

Бренд

Продавница