GORENJE Електричен шпорет EC6111SG - КУПИ НА РАТИ
, , ,

GORENJE Електричен шпорет EC6111SG

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 25,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: А
Боја: Металик сива
Употреблив волумен на рерната: 65 l
Чистење со AquaClean функција
Силвермат-емајл (SilverMatte)
Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 60 cm
5 години гаранција
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА