GORENJE Правосмукалка VC2321GPLW - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

GORENJE Правосмукалка VC2321GPLW

Gorenje
Нема инфо.

Максимална моќност на моторот: 2.300 W

Со вреќичка

За суво чистење

Број на додатоци: 3

XpandZone четка

Проток на воздух: 42 L/s

Волумен на вреќичката: 3 l

Тип на цевка: Телескопска

Дијаметар на цевката: 35 mm

Должина на телескопската цевка: 90 cm

Материјал на цевката: Алуминиум

1 Хепа филтер

Управувачка локација: Контрола на апаратот

Прилагодување на моќноста на моторот со копче за вклучување

SoftStart тивко палење на моторот

Индикатор за полна вреќичка

Број на текстилни вреќички: 1

Додатоци: 3

Заштита на куќиштето (Active Bumper)

Гумена рачка

Намотување на кабелот

Голем досег (кабел, црево и цевка): 8 m

Исправено или хоризонтално

Додаток за оставање на цевката

Број на тркала: 3

Гумирани тркалца

Заштита од прегревање

Бесплатна испорака

  • Боја: Бела
  • Должина на приклучен кабел: 6 m
  • Максимална моќност на моторот: 2.300 W
  • Димензии (ШxВxД): 43,3 × 27,7 × 31 cm
  • Нето тежина на апаратот: 5,8 kg
  • Приклучна моќ: 2.000 W

8,380ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница