GORENJE Робот правосмукалка RVC 216 BK - КУПИ НА РАТИ
, , ,

GORENJE Робот правосмукалка RVC 216 BK

Gorenje
1 Продажби

 • G SMART
 • Пластичен сад
 • За суво чистење
 • Безжична употреба
 • Број на батерии: 6
 • Волумен на садот за прашина: 0,5 l
 • Контролно светло за полнење на батерија
 • Време на полнење: 6 h
 • Индикатор за наполнета батерија
 • Управувачка локација: Контрола на апаратот
  • Број на тркала: 3
   2 Години гаранција
   Бесплатна достава

22,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница