GORENJE E 6111 WB - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

GORENJE E 6111 WB

Gorenje
Нема инфо.

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА : А
ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ СО КАПАК
ЕЛЕКТРИЧНИ ПЛОЧИ ЗА ГОТВЕЊЕ 4
ГРЕЈНИ ЗОНИ: ЛЕВО НАПРЕД: 220 MM 2 KW
НОРМАЛНА РИНГЛА СО ВРЕМЕНСКИ ОГРАНИЧУВАЧ
ДЕСНО НАПРЕД: 145 MM 1 KW/НОРМАЛНА
ЛЕВО НАЗАД: 145 MM 1 KW/НОРМАЛНА
ДЕСНО НАЗАД: 180 MM 2 KW ЗА БРЗО ГОТВЕЊЕ /КОНВЕНЦИОНАЛНА
РЕРНА – 65 ЛИТРИРЕШЕТКАЧИСТЕЊЕ СО AQUACLEAN ФУНКЦИЈА
ДЛАБОКА ЕМАЈЛИРАНА ТАВАВОДИЛКИ ЗА ТАВИ: ВОДИЛКИ НА ИЗВЛЕКУВАЊЕ
ДВОЈНО ЗАСТАКЛЕНА КОМПАКТНА ВРАТА(T<85C)
БУЧНОСТ: 33 DB(A)ДИМЕНЗИИ (Ш X В X Д): 600 X 850 X 600ММ (60CM)

15,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница