Замрзнувач Gorenje FH400W - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Замрзнувач Gorenje FH400W

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: А

Вкупен бруто/нето капацитет: 400 / 380 l

Капацитет на замрзнување: 26 kg

Издржливост при прекин на електрична енергија: 38 h

Простор за замрзнување: 2 корпи

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 1,13 kWh

Бучност: 43 dB(A)

Димензии (ШxВxД): 130 × 85 × 70 cm

Приклучна моќ: 150 W

Осигурувач: 10 A

5 години гаранција

Бренд

Продавница