Роботска правосмукалка Gorenje RVC 216 BK - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

Роботска правосмукалка Gorenje RVC 216 BK

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

G SMART

Пластичен сад

За суво чистење

Безжична употреба

Број на батерии: 6

Волумен на садот за прашина: 0,5 l

Контролно светло за полнење на батерија

Време на полнење: 6 h

Индикатор за наполнета батерија

Управувачка локација: Контрола на апаратот

2 Години гаранција

Бесплатна достава

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X