GORENJE RF 4141 ANW - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

GORENJE RF 4141 ANW

Gorenje
1 Продажби

Енергетска класа А+
Димензии 55 × 143 × 55 cm
Капацитет на замрзнувачот 2 kg/24h
Потрошна енергија 0,59 kWh
Бучавост 40db
Боја бела

14,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница