GORENJE WP703 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

GORENJE WP703

Gorenje
Нема инфо.

Енергетска класа: A+++
Број на вртежи на центрифугата: 1.000 rpm
Капацитет за перење: 7 kg
16 програми
Димензии (ШxВxД): 60 × 85 × 54,5 cm
Гаранција 5 години

18,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница