Замрзнувач Gorenje FH451CW - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Замрзнувач Gorenje FH451CW

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 26,440ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A+

Ногарки: 4

Број на ѕвездички: ****

1 компресор

Вкупен бруто/нето капацитет: 458 / 457 l

Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 458 / 457 l

Капацитет на замрзнување: 25 kg/24h

Издржливост при прекин на електрична енергија: 58 h

Електронско управување

Рачно одмрзнување

Предупредувачки светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот

Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

Заштита од замрзнување (FreezeProtect -15°C)

Осветлување на замрзнувачот: ЛЕД осветлување на капакот

Простор за замрзнување: 3 корпи

Заклучување на вратата

Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,97 kWh

Предвидена годишна потрошувачка на енергија: 353 kWh

Бучност: 39 dB(A)re1pW

Димензии (ШxВxД): 150 × 85 × 74 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 155 × 89 × 77 cm

Нето тежина на апаратот: 59,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 63 kg

Приклучна моќ: 90 W

Осигурувач: 10 A

Бренд

Продавница