Телевизор Grundig 4K Led UHD Smart 43VLX7850BP - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Телевизор Grundig 4K Led UHD Smart 43VLX7850BP

Grundig

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

43″(109cm) 4K Ultra HD SMART LED TV

Резолуција: (3840x2160pix)

900Hz PPR

SMART inter @ ctive TV 4.0 Plus

Quad Core Processor

HDR High Dynamic Range

3xHDMI, 2xUSB, Scart

DVB-T2/C/S2

Вграден Wi-Fi

Бренд

Продавница