Електричен тротинет Hamachi A11T 12Ah - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен тротинет Hamachi A11T 12Ah

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 28,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на гума 10 ”

12 Ah батерија

300 W електромотор

Bluetooth поврзување

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница