Hamachi Elvisso 50 CC - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Hamachi Elvisso 50 CC

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 91,035ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 3.0 hp

Тип на мотор: 50cc – 4-Тактен

Ладење: Воздушно

Стартер: Електричен / Курбла

Предна / Задна Гуми: 120/70-12 / 120/70-12

Предна/ Задна Кочници: Диск / Гуртни

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница