HAMACHI ET-A1 GT 14A - КУПИ НА РАТИ
, ,

HAMACHI ET-A1 GT 14A

HAMACHI
1 Продажби

Модел – HAMACHI ET-A1 GT
Мотор:
Номинална моќност – 400W
Максимална моќност – 800W
Предна/Задна кочница Диск/Диск
Батерија – Литиумска 36V . 14 Ah ( 60 батерии x 0,2333 ма )
Конструкција – Алуминиум
Големина на тркала – 10″
Максимална брзина 30 km/h
Обсег со полна батерија: 30-40 km
Максимален нагиб на искачување – 20°
Носивост – до 100 kg
Тежина – 20 kg
Има предни и задни амортизери

28,590ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница