Електричен тротинет Hamachi ET-A11 GTS (10.4A-40 батерии X 2600 MAH) - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Електричен тротинет Hamachi ET-A11 GTS (10.4A-40 батерии X 2600 MAH)

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Номинална моќност  350 W

Максимална моќност  700 W

Предна/Задна кочница

Електронска/Диск

Батерија Литиумска 36V . 10.4 Ah

Конструкција Алуминиум

Големина на тркала 8.5″

Максимална брзина 25 km/h

Обсег со полна батерија: 18-30 km

Максимален нагиб на искачување – 15°

Носивост  до 100 kg

Тежина  12.5 kg

Има задни амортизери

Бренд

Продавница