HAMACHI ET-A11 GTS PRO 12A - КУПИ НА РАТИ
, ,

HAMACHI ET-A11 GTS PRO 12A

HAMACHI
Нема инфо.

Модел – HAMACHI ET-A11 GT +
Номинална моќност – 350W
Максимална моќност – 700W
Предна/Задна кочница
Електронска/Диск
Батерија – Литиумска 36V . 12 Ah
Конструкција – Алуминиум
Големина на тркала – 8.5″
Максимална брзина 25 km/h
Обсег со полна батерија: 30-40 km
Максимален нагиб на искачување – 15°
Носивост – до 100 kg
Тежина – 12.5 kg
Има задни амортизери

25,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница