HAMACHI ET - A3 - КУПИ НА РАТИ
, ,

HAMACHI ET – A3

HAMACHI
Нема инфо.

Модел: HAMACHI ET-A3
Мотор:
Номинална моќност – 300W
Максимална моќност – 600W
Предна/Задна кочница: Електронска/Механичка
Батерија: Литиумска 36V . 5.2 Ah
Конструкција: Алуминиум
Големина на тркала: 6.5″
Максимална брзина: 25 km/h
Обсег со полна батерија: 14-23 km
Максимален нагиб на искачување: 15°
Носивост: до 50 kg
Тежина: 11.5 kg
Има предни амортизери

15,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница