HAMACHI ET- A4 PLUS - КУПИ НА РАТИ
, ,

HAMACHI ET- A4 PLUS

HAMACHI
1 Продажби

Модел – HAMACHI ET-A4 PLUS
Мотор:
Номинална моќност – 350W
Максимална моќност – 700W
Задна кочница Гуртни
Батерија – Литиумска 36V . 10.8 Ah
Конструкција – Алуминиум
Големина на тркала – 8″
Максимална брзина 25 km/h
Обсег со полна батерија: 20-30 km
Максимален нагиб на искачување – 15°
Носивост – до100 kg
Тежина – 19 kg
Има предни и задни амортизери

26,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница