HAMACHI ET-A9 - КУПИ НА РАТИ
, ,

HAMACHI ET-A9

HAMACHI
1 Продажби

Модел – HAMACHI ET-A9
Мотор:
Номинална моќност – 350W
Максимална моќност – 700W
Предна/Задна кочница:
Електронска/Механичка
Батерија: Литиумска 36V . 7.8 Ah
Конструкција: Алуминиум
Големина на тркала: 8″
Максимална брзина: 25 km/h
Обсег со полна батерија: 18-30 km
Максимален нагиб на искачување: 15°
Носивост: 120 kg
Тежина: 15 kg
Има предни и задни амортизери

19,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница