HAMACHI ET-M1 - КУПИ НА РАТИ
, ,

HAMACHI ET-M1

HAMACHI
Нема инфо.

Мотор 500 W
Кочница Диск
Батерија Li-Ion 48V 13Ah 65 ќелии
Конструкција Алуминиум
Големина на тркала 10 инчи
Максимална брзина 30 km/h
Опсег со полна батерија 35-55 km
Носивост до 100 kg
Тежина 20 kg
Амортизери 1 преден и 2 задни
Светла Предно лед / Задно лед
Наѓиб на искаќување 15 %
Димензии 112cm / 120cm / 52cm

29,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница