Hamachi itrax - 50 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Hamachi itrax – 50

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 75,045ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност: 3.9 hp

Тип на мотор:50cc – 4 Тактен

Ладење: Воздушно

Стартер: Електричен / Курбла

Пренос: Автоматски

Должина / Ширина / Висина: 1.870mm x 700mm x 1.165 mm

Пренос / Задни Гуми: 120/70-12 / 120/70-12

Пренос / Задни Кочници: Диск / Гуртни

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X