Hamachi KRS 150 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Hamachi KRS 150

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 87,960ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип на мотор: Едноцилиндричен, 4-тактен

Ладење: Воздушно се лади

Стартер: Eлектричен / удар

Палење: CDI плус удар

Зафатнина: 149,4 ml

Отвор x Удар: 62,0 mm x 49,5 mm

Основа на тркала: 1.280 mm

Предни / задни сопирачки:Тампон на сопирачките /

Должина / Ширина / Висина 2.000 mm x 770 mm x 1.040 mm

Максимална моќност: 9,2 kW / 8500 r/min

Предни / задни гуми: 2,75-18 / 3,00-18

Сува тежина: 106 кг

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks