Hamachi Rocket 50 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Hamachi Rocket 50

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 84,885ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип на мотор: 52FMI – 50cc – 4 Тактен

Моќност: 2.68 hp

Ладење: Воздушно

Сооднос на компресија 10:1

Палење: CDI

Стартување: Електрично

Предна гума: 120/70-12

Задна гума: 120/70-12

Предна кочница: Диск

Задна кочница: Гуртни

Ниво од земјата: 150 mm

Батерија: 12V5Ah

Предно светло: 12V 35W/5W

 

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X