Hamachi RS Daytona 50 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Hamachi RS Daytona 50

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 80,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Moќност: 3.2 KW / 7000 r/min

Maкс вртежен момент: 4.5 Nm  /6000 r/min

Сооднос на компресија: 10.5: 1

Работен волумен на цилиндарот: 50 cc

Стартување:  Eлектрично / Курбла

Димензии : 1760 x 620 x 1095

Капацитет на бензин: 4.6 L

Батерија: 12 V 7 Ah

 

 

Бренд

Продавница