HISENSE Инвертер клима уред Easy Smart CA35YR03G - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

HISENSE Инвертер клима уред Easy Smart CA35YR03G

HISENSE

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 32,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Филтер со активен јаглен
Wi-Fi управување: Подготвен
Проток на воздухот: 550 m³
Работна температура во режим на греење : -15- 24
Енергетска класа – греење: А+
Функција за отстранување на влага
Моќност за ладење (BTU/h): 12000
Моќност за ладење (BTU/h): 12000
Гаранција 3 години
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА