HISENSE Инвертер клима уред Wings Pro KB35YR3EG - КУПИ НА РАТИ
, , ,

HISENSE Инвертер клима уред Wings Pro KB35YR3EG

HISENSE

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 39,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Работна температура во режим на греење : -15- 24
Wi-Fi управување: Вградено
Проток на воздухот: 550 m³
Енергетска класа – греење: А+
Ноќен режим на работа – Night mode
Турбо функција
Ладење
Греење
Гаранција 3 години
Бесплатна Достава

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks