HP Лаптоп NB 250 G9 (6F1Z7EA) - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

HP Лаптоп NB 250 G9 (6F1Z7EA)

HP

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 33,210ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

HP NB 250 G9
Intel Core i3-1215U (10M Cache, up to 4.4GHz)
15.6″ FHD (1920×1080) AG
8GB (1x8GB) DDR4 3200
256GB PCIe NVMe SSD
Intel Iris X Graphics
No DVD, Webcam, BT, Wi-Fi, FreeDos, 3-cell, Dark silver
Гаранција 1 година
Бесплатна достава

Продавница

Бренд