Huawei nova 8i - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Huawei nova 8i

HUAWEI
1 Продажби

Display size 6.67 inches, 108.1 cm2

Platform OS Android 10, EMUI 11, no Google Play Services

Memory 128GB 6GB RAM

Main Camera 65 mp, 8 mp, 2mp, 2 mp

Selfie Camera 16 mp

Battery 4300 mAh

Бесплатна испорака

24,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.