Huawei nova 9 SE - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Huawei nova 9 SE

HUAWEI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 28,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

  • Екран:6.57″ (1080 x 2340) OLED 120Hz
  • Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G 4G
  • Меморија:8/1289GB
  • Камера:50+8+2+2/32MP
  • Батерија:Li-Ion 4300mAh
Бренд

Продавница