HUAWEI P Smart - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

HUAWEI P Smart

HUAWEI
1 Продажби

Екран:6.67″(2400 x 1080) IPS LCD

Octa-core 4×2.0 GHz Cortex-A73

Mеморија:4/128GB

Kамера:48+8+2+2/8MP

Батерија: Li-Po 5000 mAh

Бесплатна испорака

13,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.