HUAWEI P40 Lite - КУПИ НА РАТИ
, , ,

HUAWEI P40 Lite

HUAWEI
7 Продажби

Huawei P40 Lite нема инсталирани Google

Mobile ServicesЕкран: 6.4″(1080×2310)

LTPS IPS LCDHiSilicon Kirin 810 (7 nm)

Mali-G52MP6128GB/6GB 48+8+2+2/16MP

Li-Po 4200 mAh Fast Charghing: 40W

Бесплатна испорака

15,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница