ILLY Кафемат Y3.2 COMBO WHITE - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ILLY Кафемат Y3.2 COMBO WHITE

ILLY
Нема инфо.

  • Кафемат
  • Боја: бела
  • Користи iperEspresso Capsules
  • Користи iper Coffee Capsules
  • Заштеда на енергија
  • Adjustable Cup Sizes
  • Бесплатна достава

8,270ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница