Кафемат Illy Y3.2 Combo - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Кафемат Illy Y3.2 Combo

ILLY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,680ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Кафемат

Боја:црна

Користи iper Espresso Capsules

Користи iper Coffee Capsules

Заштеда на енергија

Adjustable Cup Sizes

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X