INTEX Базен Воден Центар МОЈА ГРАДИНА 290x180x104 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

INTEX Базен Воден Центар МОЈА ГРАДИНА 290x180x104

Intex

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,790ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензи: 290x180x104
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница