INTEX БАЗЕН ДИНОСАУРУС ВОДЕН ЦЕНТАР 249Х191Х109 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

INTEX БАЗЕН ДИНОСАУРУС ВОДЕН ЦЕНТАР 249Х191Х109

Intex

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 249Х191Х109
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница