INTEX Базен Воден Центар СВЕТИЛНИК 218Х188Х99 см - КУПИ НА РАТИ
, , ,

INTEX Базен Воден Центар СВЕТИЛНИК 218Х188Х99 см

Intex

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 218Х188Х99 СМ
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница