IPHONE 12 PRO MAX - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

IPHONE 12 PRO MAX

IPHONE
71562751 Продажби

6.7 inches, 109.8 cm2
iOS 14
Задна камера: 12MP+12MP+12MP
Предна камера: 12MP
Меморија: 128GB /6GB RAM
Батерија: 3687 mAh, 50% in 30 min
Димензии: 160.8 x 78.1 x 7.4 mm
Гаранција: 1 година
Бепслатна Достава

 

78,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница